Televizní aktuality

 

56. ročník Chopinova festivalu 2015

koncert v podání Marka Kozáka, prvního držitele nejvyššího ocenění L.A.C.H.

 

Vážení,

Vítám Vás na nové internetové televizi TV Radostný Svět. Je to nový kanál MAWISáka a  Lašského společenství, o.s. Jaký bude mít program? No přece radostný!!!!!!  Prozatím se skládá z následujících programů:

Aktuality  – to je přesně to co teď říkám. Co nevidět budou další aktuality, které budou popisovat portál MAWISákův portál. Můžete také poslat nějakou aktualitu.
Vlastní produkce – tím myslíme to, co vyprodukuje štáb TV RS anebo naši bližší spolupracovníci, např. manžele Homolovi anebo Vy, kteří nám něco pošlete.
Převzaté  videa  – videa, která převezmeme z jiných kanálů… můžete na něco zajímavého upozornit.
Vzdělávací programy – programy, které budou podporovat Vaši vzdělanost a mimo jiné budou souviset se vzděláváním s atelierem MAWISáka, který se bude soustředit hlavně na procesní řízení.
Reklama – prostě bez té to nemůže být. Můžete si dát reklamu anebo najít někoho.  Odměna Vás nemine. Tím podpoříte realizaci tohoto portálu.

Jaký je štab TV RS? Je tzv. fuzzy, tedy zatím zamlžený a proto hledáme projekt managera pro tuto televizi, režiséra, kameramana, moderátorku, vedoucího reklamy … prostě ty, kteří mají zájem o práci v TV RS a chtějí si to zkusit ..

Tak se ozvěte pomoci portálu www.mawisak.cz

Příjemnou podívanou

     MAWISák

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *